top of page

AKTUÁLNÍ VÝSTAVY

 • ŠMOLKOVIA - MAGICKÝ SVET
  ŠMOLKOVIA - MAGICKÝ SVET
  OTEVŘENO DENNĚ V BRATISLAVĚ
  14. 2. 2024 - 31. 8. 2024
  OTEVŘENO DENNĚ V BRATISLAVĚ
  14. 2. 2024 - 31. 8. 2024, Hodonínska 8436/27, 841 03 Bratislava-Záhorská Bystrica, Slovensko
  Dobrodružný zábavně vzdělávací park přinesl do Česka svět šmoulů doslova v nadživotní velikosti. Šmoulové, kteří jsou velcí jako pouhá 3 jablka postavená na sebe, zvou děti i dospělé přímo do svých houbových domečků, které jsou tak veliké, že se do nich snadno vejde dítě i dospělák.
 • PLANETA ZÁBAVY
  PLANETA ZÁBAVY
  Magický dobrodružný park
  11. 5. - 1.9. 2024
  Magický dobrodružný park
  11. 5. - 1.9. 2024 , Výstaviště, 603 00 Brno-střed, Česko
  Vstupte na naší planetě do magických světů pohádkových postav i ostrovy divokých zvířat a rostlin a objevte nekonečnou zábavu na desítkách zábavních atrakcích.
 • SPACE MISSION
  SPACE MISSION
  Světová výstava NASA a zábavní park
  15. 3. - 1.9. 2024
  Světová výstava NASA a zábavní park
  15. 3. - 1.9. 2024 , Výstaviště, 603 00 Brno-střed, Česko
  Na interaktivní zážitkové výstavě SPACE MISSION, která vznikla ve spolupráci s NASA, prožijí návštěvníci dobrodružství dobývání vesmíru, pohled do budoucnosti, jeho osidlování i výcvik astronautů.

PŘEDCHOZÍ VÝSTAVY

 

Cosmos Discovery

 

Výstava vás provází historií pilotovaných kosmických letů od jejích počátků až po současné a plánované mise. Velkolepá expozice vznikla ve spolupráci s americkou NASA, muzeem a vzdělávacím centrem Cosmosphere a českými odborníky. Výstava obsahuje stovky originálních exponátů z USA i Ruska.

anicka_web_edited.jpg

 

Šmoulové - Magický svět

 

Dobrodružný zábavně vzdělávací park přinesl do Česka svět šmoulů doslova v nadživotní velikosti. Šmoulové, kteří jsou velcí jako pouhá 3 jablka postavená na sebe, zvou děti i dospělé přímo do svých houbových domečků, které jsou tak veliké, že se do nich snadno vejde dítě i dospělák.

 

Tutanchamon - Jeho hrobka a poklady

 

Výstava Tutanchamon – Jeho hrobka a poklady si zakládá především na autentičnosti. Návštěvníci si mohli prohlédnout věrnou kopii faraonova sarkofágu, naskytl se jim tentýž pohled jako archeologům před sto lety. Všechny předměty, sošky i šperky leží na úplně stejných místech. Instalace nabídla více než 1000 vzácných artefaktů, včetně Tutanchamonovy zlaté posmrtné masky.

tut jvs web (1).jpg
Poklad_Inků (2).jpg

 

Poklad Inků

 

Výstava Poklad Inků představuje na ploše více než 2000 m2 zlaté exponáty pocházející z říše Inků a dalších jihoamerických civilizací, stovky předmětů, do kterých

je doslova vryta historie dávných kultur a jejich rituálů.
Exponáty, na které se do Peru jezdí dívat miliony lidí

z celého světa. 

 

Body - The Exhibition

 

Dvacítka celotělových a dalších 300 exponátů pocházejících ze skutečných lidských těl. Až z nevadského Las Vegas přijela do České republiky velkolepá edukativní výstava Body The Exhibition, která návštěvníkům představuje jedinečným způsobem fungování lidského organismu. 

Snímek obrazovky 2023-12-04 v 11.59.53.png
Snímek obrazovky 2023-12-04 v 12.03.18.png

 

TITANIC

 

Fascinující výstava, která vás seznámí s osudem nejznámější zaoceánské lodě. Mezi exponáty jsou části vybavení lodě, dobový nábytek, originální porcelán a celá řada osobních předmětů pasažérů. Návštěvníci výstavy se doslova ocitnou

na palubě legendární lodi.

 

Mumie světa

 

Na výstavě Mumie světa návštěvníci nahlédli do života lidí

z různých dějinných epoch a oblastí světa včetně Evropy,

Jižní Ameriky nebo starověkého Egypta. Odhaluje nečekaná tajemství o kulturách a civilizacích dávno minulých.
Výstava nadchla nejen milovníky historie, ale především rodiny s dětmi, které díky ní nahlédnou originálním způsobem do vzdálené i bližší minulosti.

MicrosoftTeams-image (127).png
gateway WHITE.gif

 

Gateway To Space

 

Gateway to Space neboli Brána do Vesmíru umožnila svým návštěvníkům nahlédnout nevšedním způsobem pod pokličku oboru zvaného kosmonautika. Ukázala ty nejzásadnější události v oblasti dobývání vesmíru a posunu lidstva ve zkoumání planet a jevů spojených s astronomií. Návštěvníky na výstavě čekalo více než tři tisíce metrů čtverečních plných informací a názorných ukázek toho, jaké to je létat do neznáma.
 

bottom of page