top of page

út 17. 12.

|

Praha - Kongresové centrum

MIREILLE MATHIEU - PRAHA

Mireille Mathieu se konečně setká se svými fanoušky, připravuje se i se svou kapelou na velké evropské koncertní turné Anniversary Tour, na kterém oslaví 60 let na hudební scéně.

 MIREILLE MATHIEU - PRAHA
 MIREILLE MATHIEU - PRAHA

Čas a místo

17. 12. 2024 19:00 – 22:00

Praha - Kongresové centrum, 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4-Nusle, Česko

O události

MIREILLE MATHIEU - Anniversary Tour - 60 YEARS OF LOVE Jedna z největších šansonových legend historie světové hudby, Mireille Matheiu, slaví už 60 let na hudební scéně. Proto se její nové světové turné jmenuje ANNIVERSARY TOUR - 60 YEARS OF LOVE.

Francouzský šanson čeští diváci opravdu milují. A Mireille Mathieu miluje svoje české publikum. Ráda se do Prahy vrací nejen na své koncerty, které jsou vždy vyprodané, ale také zde natáčela v prostorách Pražského hradu a Svatovítské katedrály i svůj videoklip. A pokud to její harmonogram alespoň trochu dovoluje, často zůstává v Praze o pár dní déle. Mireille Mathieu v Praze letos vystoupí v neděli 10. prosince. Bude to tedy i krásný vánoční dárek pro všechny její české fanoušky. Již tradičně bude koncertovat v Kongresovém centru Praha, které svoji výbornou akustikou, dobrou dopravní dostupností i velikostí sálu přesně odpovídá náročným požadavkům drobné Francouzky s typickou ofinkou a nádherným hlasem. Mireille Mathieu vystoupí společně se svým orchestrem a zahraje největší hity své již 60 let dlouhé hudební kariéry. Určitě se tedy můžeme těšit na slavné skladby jako je: Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été a mnoho dalších.  Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz.

Sdílet událost

bottom of page